De minuut van SEW

De minuut van SEW seizoen 2016/2017

Hieronder de nieuwe minuten tot aan het einde van seizoen 2016-2017.

Min Naam Naam Naam

1

Theo Wijnker

Cees Ursem

Jack Hoogland

2

Nico Faber

Monique Mels

Els meijners

3

Kees Bijl

Bas Berkhout

 

4

Bas Bos

Isa Vet

Frits Konijn

5

Annabel van Nuland

Hans Hinke

Ria Doodeman

6

Jeroen Visser

Ted Commandeur

Wim Commandeur

7

Caroline Polderman

Hans Doodeman

Git Berkhout

8

Laurien Schoenmaker

Leanne Jol

Frans Meijners

9

Sem op den Kelder

Sjoerd Bakker

 

10

Elly Laan

Joy Thorbecke (Derek B)

Klaas Verlaat

11

Hella Verbeek

Nienke Bos

Arno Vlaming

12

Jan Immen

Kees Verbeek

Carina Danenberg

13

Hans Knol

Larissa van Eijk

 

14

Melissa Visser

Piet Buis

Wies van der Laan

15

Frans Keizer

John Bijl

Ria Ooijevaar

16

Jack Langedijk(gert jan)

Nel Berkhout (weidelaan)

Martin Halfweeg

17

Rene Berkhout

Joop Kortekaas

Loek Commandeur

18

Antoon Knol

Roland van Eijk

Sjaak Mol

19

Gerard Appelman

Suus Berkhout (Bas)

Peter Ooijevaar

20

Henk Brink

Rene Kool

Silva Burgers

21

Gerard Schilder

Finz Compas (linda)

Stephanie Neefjes

22

Esther Berkhout

Sander Knol

Jeroen Nan

23

Annabel van Nuland

Maurice Kroon

Antoinette Nan

24

Cor Wals

Tom Henriet

Jeanet de Vries

25

Jorn Groote

Jan Doodeman

Jan Karsten (Josefien)

26

Kees Koomen

Harry Hoogland

Jan Schouten Sr

27

Ton Doodeman

Celine Loos

Derek Schoenmaker

28

Theo Huisman

Jan Ebbing

Joran Verlaat

29

Celine Loos

Arie Koopman

Piet Laan

30

Piet Spruit

Sjaak Entius

Gerrit Huisman

31

Senna Berkhout

Anja Jol

Tom Bot

32

Kyan Lakeman (Myrna S)

Nico op den Kelder

Margret Nan

33

Co Eliveld

Marco Bijl Jr

Floor van der Laan

34

Vronie Doodeman

Olivia Titahena

Piet Knol

35

Atie Kroon

Dirk Lakeman

Piet de Vries

36

Patricia Visser

Liv Commandeur

Rob Schouten

37

Ank Knol

Ingmar Berkhout

Joke Jurriens

38

Vera Knol

Gerard Houtsma

Sander Appelman

39

Stan Berkhout

Mikai Vet

Theo Boots

40

Koos Wenker

Caroline Polderman

Nel Hes

41

Vincent Baten

Max Bakker (Mark)

Sven Wijte

42

Robbert Jan Martin

Arie Koopman

Dorien Schilder

43

Ed Spijkerman

Eelco Groen (hauwert 65)

Derek Schoenmaker

44

Nanda Knol

Derek Bot

Wim Commandeur

45

Joke Jurriens

Theo Boots

Bas van der Laan

46

Vera Wals

Frits Vriend

Kees Ooijevaar

47

Pe Mol Jr

Jolanda van Heusden

Diana Haagsma (Frank d V)

48

Alex Knol

Dirk Lakeman

Piet Laan

49

Nel Martin

Remco Kool

Karin Halfweeg

50

Piet Goudsblom

Maurice Kroon

Theo Berkhout

51

Gerard Broersen

Rob Houtsma

Gre Huisman

52

Hans Doodeman

Kees Slagter (Hauwert 83)

Gerrit Huisman

53

Cees van de Berge

Gerard Berkhout

Carina Danenberg

54

Irene Brink

Timo Huisman

Hans Boukens

55

Wim Schoenmaker

Co Kol (Pz)

Jeroen Vlaar

56

Siem Kok (klaverweide)

Piet Bos

Arno Vlaming

57

Piet Ursem

Jolanda Reuser

 Yuna Keizer

58

Richard Schavemaker

Hans de Wit

Sem op den Kelder

59

Erna van Nuland

Frank op den Kelder

Arna Vlaming

60

Jan van Etten

Marcel Poland

Hans Hulst

61

Bianca Knol

Lenie Hoogland

Dex Vet

62

Gijs Baten

Fred Hoogland

Peter Schouten

63

Jose Keizer

Miles Verbeek

Jolanda Borger

64

Myrna Schoenmaker

Mieke Bregman

Gerard Buis

65

Cor Koomen

Ruud Spruit

Kees Kroon

66

Maarten Kroon

Erik Buis

 

67

Tineke Broersen

Arie Doodeman

Ton Knol

68

Tom Henriet

Nico de Haan

Tom Henriet

69

Liesbeth Huisman

Koen Vriend

Frank de Vries

70

Ilona Bobeldijk

Marina van Eijk

 

71

Peter Bobeldijk

Marco Vet

Gerard Verbeek

72

Piet Kok

Dennis Sjerps

Marylene Boukens

73

Mick Bijl (Marco)

Jan Wenker

Margret Nan

74

Co Knol (Cz)

Hans Tigges

 

75

Ton Laan

Barry Kok

Andre Kok

76

Jetty Spruit

Jan Grippeling

June Verbeek

77

Henk Groen

Theo op den Kelder

Kjel van der Laan

78

Ab Moras

Saar Ooijevaar

Robin Doodeman

79

Yoeri Visser

Koen Vriend

Piet Laan

80

Nick Henriet

Annette Schouten

Rens Kieftenburg

81

Stijn Ooyevaar

Sjaak Kappelhof

Sem op den Kelder

82

Marco Bijl  (Sr)

Lotte Baten

Bas van der Laan

83

Noel Groote

Pe Mol Jr

Cor Beerepoot

84

Jose Kok

Dirk Spruit

Hans Hulst

85

Josefien Karsten

Bert Verbeek

Stephanie Veeken

86

Trudie Doodeman

Karel Smit (hauwert 46)

Martijn Doodeman

87

Nico Schouten

Willem Slaman

Jeroen Nan

88

Manon Knol

Anneke Kok (klaverweide)

Simon Vleerlaag

89

Gerda Schoenmaker

Rolof op den Kelder

Co Berkhout

90

Cor Pronk

Piet Goudsblom

Patrick Kok

 

Agenda